Deze website maakt gebruik van cookies, zowel eigen als van derden, om gebruikersinformatie te verzamelen.

Afwijzen Accepteren
Dinerbon bestellen

Fletcher Hotel-Restaurant Jan van Scorel

In Fletcher Hotel-Restaurant Jan van Scorel is het alom bekende Restaurant KanunniK gevestigd. Het restaurant in Schoorl staat garant voor een heerlijk avondje uit. Geniet hier van heerlijke à la carte gerechten uit de internationaal georiënteerde keuken. De chef-kok en zijn brigade zorgen ervoor dat het u aan niets ontbreekt tijdens een avondje uit.

Sfeervol uiteten
Neem plaats in het restaurant voor een uitgebreid ontbijtbuffet, heerlijke lunch of 3-gangendiner. Het restaurant in Schoorl biedt u de keuze uit verschillende voor-, hoofd- en nagerechten. Denk bijvoorbeeld aan een runder pastrami met olijven-truffelbrood, balsamico schuim en tomatencrème als voorgerecht. Of wat dacht u van de unieke combinatie van zwarte rijst, truffel-gnocchi, zoete aardappel, wintergroenten, bospaddenstoelen, schuim van Parmezaan en Opperdoezerronde als hoofdgerecht. Sluit de avond af met één van de heerlijke desserts.

Voor zakelijke doeleinden is Restaurant KanunniK tevens beschikbaar. Zo kunnen wij voor uw gasten een compleet verzorgde lunch of zakelijk diner serveren. Voor meer informatie kunt u onze mogelijkheden bekijken.

Café De Trappist en buitenbar Il Palazzo
In het bruine café De Trappist kunt u onder het genot van een hapje en drankje heerlijk vertoeven. Het café beschikt ook over een biljarttafel. Daarnaast heeft het hotel op het ruime terras ook een buitenbar genaamd Il Palazzo. Hier kunt u genieten van de natuur van Schoorl met een heerlijk verfrissend drankje. In de wintermaanden kunt u hier opwarmen met warme chocolademelk of glühwein.

Adres
Heereweg 89
1871 ED
Schoorl
0725096004
https://www.hoteljanvanscorel.nl/nl/restaurant

Openingstijden:

Maandag 07:00 - 23:00
Dinsdag 07:00 - 23:00
Woensdag 07:00 - 23:00
Donderdag 07:00 - 23:00
Vrijdag 07:00 - 23:00
Zaterdag 07:00 - 23:00
Zondag 07:00 - 23:00

Dinerbon bestellen

Nu bestellen
  • Dinerbon te besteden bij Fletcher Hotel-Restaurant Jan van Scorel en meer dan 660 andere restaurants
  • Voor 16u besteld, zdeelfde dag verstuurd
  • Maar liefst 5 jaar geldig, langer dan alle andere Dinerbonnen
  • Zakelijke klanten kunnen op rekening bestellen